Про компанiю

САТ-ТВ працює по оснащенню і монтажу систем відеоспостереження, охоронних систем, супутникового телебачення. Впроваджуємо широкий спектр послуг по відео спостереження,охорони, колективних систем супутникового телебачення . Індивідуальний підхід,допомога,консультації.Допоможемо правильно підібрати обладнання і з конфігурувати систему.При комплексному підході кращі ціни.
Ми не є банальним інтернет магазином.МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО:індивідуальний творчий підхід і власні напрацювання при виконанні робіт,інстальоване з максимальною адаптацією до конкретних умов встановленому обладнанню,максимальну акуратність і маскування вузлів, блоків і сполучних проводів.Ремонт і технічне обслуговування існуючих систем сигналізації, відеоспостереження та супутникового телебачення.Гарантію від 6 місяців до 1 року на всі види робіт та встановлене обладнання. 
        Оптові ціни та знижки не діють при накладеному платежі(оплата при отриманні).
УВАГА!
Характеристики, комплект поставки , зовнішній вигляд і розміри товару можуть відрізнятися від вказаних або можуть бути змінені без відображення на сайті (будь Ласка, уточнюйте у менеджерів важливі для Вас характеристики і комплектацію товару).

Зауваження щодо змісту товарних позицій

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКЦІЮ

Зауваження щодо змісту товарних позицій:

Описаний товарів на нашому сайті створюється або на основі описів з офіційних сайтів виробників, або шляхом вивчення паспорта вироби. Умовно можна вважати, що на момент створення опис повністю відповідає назві і реальним характеристикам, але з плином часу можуть виникати деякі відхилення між описом і характеристиками товару.

"Зміна зовнішнього вигляду"

Деякі категорії товарів з часом можуть змінитися чисто візуально, наприклад поміняти колір, систему охолодження. Причому, не всі виробники вводять нову модель для позначення кольору вироби, трапляється, що для визначення зовнішнього вигляду товару необхідно розкрити упаковку, а це як ви розумієте, небажано. Фактично такий стан справ може створити ситуацію при якій фотографія на сайті не збігається з зовнішнім виглядом виданого зі складу товару.

"Зміна технічних характеристик"

На будь-якому з сайтів виробників обладнання в тому чи іншому вигляді присутня попередження "технічні характеристики можуть бути змінені без повідомлення користувача". Останні час виробники сталі з ентузіазмом користуватися цим своїм правом, що зрозуміло негативно позначається.

"Працює"

Опис в нашому каталозі створюється один раз і згодом оновлюється лише в разі знаходження помилок або в перерахованих вище випадках. Важливо розуміти, що мова йде не про масове явище, а про конкретні речі, прикрих непорозуміннях, термін життя яких невеликий. Проте, ми приносимо свої вибачення за можливі помилки і просимо поставитися з розумінням до проблем описів товарів Ми будемо вдячні, якщо ви повідомите нам (посиланням) про можливі неточності і помилки.

УВАГА! Xарактеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від вказаних або можуть бути змінені без відображення на сайті (Будь ласка, уточнюйте у менеджерів важливі для Вас характеристики і комплектації товару.)


Зворотний дзвінок